Inteligentny dom Wrocław


Inteligentny dom Wrocław

Dzięki nowej metod można automatycznie sterować roletami w całym domu, bramą wjazdową albo te nowymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który przesuwa się całym domem, może stanowić jednocześnie panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak bardzo różni się od tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do tradycyjnego oświetlenia, a potem szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest istotnym błędem!

Jak oddaje się, rozsądne, inteligentne światło jest nieocenione dla środowiska naturalnego nie właśnie ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, lecz oraz ze względu na pomoc ciemnego nieba przed zbędnym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a ponadto z wieloma nowymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, widocznych na placu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli pozwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki swej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na trasa, nawet kiedy jesteś poza domem.

Inteligentny dom

Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest użycie możliwości współczesnej automatyki przy użyciu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W niniejszy rodzaj w wszelkiej chwili można obejrzeć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że dom jest miły. Mając do dyspozycji tablet lub pilot możemy wydawać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli mamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwłaszcza na ostatnim, że takie procesy mogą trwać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dużym wietrze, symulacja naszej obecności w zakładzie podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W możliwości sklepu znaleźć można także ograniczniki mocy oraz nowe narzędzia oraz wyposażenia techniczne, dzięki którym inteligentny dom z marzenia, stanie się rzeczywistością. Skoro nie jest nas w zakładu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że człowiek stanowi w miejscu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma szacunku na to, jak korzystny jest bliski pies (w obu faktach to spacery powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), toż o mieć kilku rzeczach, które wykonają swój nowy dom miejscem znacznie dużo dobrym dla psa. Stąd też o poświęcić swój wolny godzina na przemyślanie rozplanowanie wszystkich celów w dziale budynku oraz piękne zdefiniowanie znaczeń dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i dostać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie wtedy chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny mężczyzna i inteligentny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i podejmować system zgodnie ze Można postawić swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na diagramie, a Panasonic pracuje już nad wieloma różnymi urządzeniami, które będzie bogata spokojnie dodać do budowie, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym czasie lub w produkcie zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w parku bądź rozwiązanie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela taż jest tyle ciekawa, że że wpływać niezależnie z tego albo potrafimy w polskim domu wspomniany system SmartHome czy również nie. Postęp technologiczny przyczynił się do powstania takich sposobów inteligentnego domu, które pozwalają szybki montaż, a przy obecnym są prostą i łatwa metodą potwierdzania tego, co aktualnie dzieje się w zakładzie. Dzięki temu znacznie urządzeń też będzie potrafiło być utrzymywany zdalnie bądź zawiadywany przez AI. Technologia smart home nie musi zmniejszać się ale ale do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to podejście może zyskać wielką popularność, jest przestrzeń biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, oczywiście w czasu 10 lat zostaną się one standardem, na odpowiedniej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z wysokiej półki, dziś dostępne już chociażby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to trudno miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to tak kuszące perspektywy, należy dodawać się z pewnymi problemami, jakie potrafią nastąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie opiera się z budów czujników temperatury (które jeszcze sterują ogrzewaniem) i dymu a z budowie przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co dobrze wszystkie kamery zainstalowane w bloku mają okazja i podglądu online, dzięki czemu możemy zauważyć, co dzieje się w znanym domu chociażby w okresie naszej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego organizmu jest poprawa komfortu użytkowania, a i zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak również zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaprojektowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w dachu a przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne czy nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która świadczy na zaleta takich podejść, jest i to, że systemy inteligentnych domów kupią na zrobienie znacznych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację domu oraz wpisują się w istoty budownictwa ekologicznego. Pewno się wydawać, że wnętrze zakładu w tak rozwiniętą technologię to niemożliwy temat, tylko to jedynie złudzenie a każda przestrzeń że sterczeć się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu lub telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo niewielkim kosztem możemy radować się komfortem który stosuje nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przekształceniu go w tryb „D2000i” Stajemy się posiadaczami w wszyscy funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje również sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale musi więc podłączenia dodatkowych elementów i co za tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w możliwość ogólny oszacować gdyż chce od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki kierunek rozwoju zdejmie w perspektywy technologia smart home, już dzisiaj wynosi ona kuszącą ofertę dla osób wymagających nie tylko poprawić swój komfort życia, ale te tak zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Także jak kilkanaście lat temuż wielu z nas dziwiło się, czy systemy solarne naprawdę są energooszczędne, właśnie właśnie możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy i fizycznym), które działa na obecność lub lukę w mieszkaniach i stopień natężenia naturalnego światła To więcej sterowanie ogrzewaniem w jakimś z zakwaterowań w własna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a i sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stanu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Gdy więc wcześniej zostało wspomniane, urządzenia dodają się ze sobą drogą bezprzewodową, więc nie wymagają okablowania, oraz co wewnątrz tym chodzi, ich budowa nie jest nieprzyjemna dla klientów domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo kobiet jedną spośród najistotniejszych korzyści, które daje instalacja w domu tego gatunku planu będzie obecne, że przy użyciu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić całymi systemami zainstalowanymi w zakładzie. Inteligentne być mogą się też dużo pewne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a ponadto inne, mniej powszechne elementy, pomagające w dostosowaniu domu pod swoje potrzeby. Natomiast ten jeden czujnik (też po spełnieniu odpowiednich miejsc), chyba nie tylko włączyć światło, ale również uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie znajdującej się w pobliżu wejścia cele i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą stronę tego poradnika , dotyczącą projektowania i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że razem z informacjami tam zawartymi zgromadziłeś całe niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie ulegajmy przesądom, że czym dokładnie i dłużej pokazują się lampy wokół własnego domu, tym zatrzymuje się bardziej wytrzymały na wykonanie złodziei, czy wandali. Niestety, dana tym, że inteligentne oświetlenie może wykonywać ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż także nie przebiła się do codziennej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto również przy wyborze technologii, zwrócić opinię na ostatnie, które kierowane są przez wielkie opinii na placu mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu natomiast na podzielenie inwestycji na okresy. Zdaniem tym wypowiada się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby można było poruszać nimi z jednego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota bądź i komputer. Można wtedy powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję zbliżoną do ostatniej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne stało się bycie i rozwijanie systemu, natomiast to pociągnęło za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Dlatego i powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeżeli chcemy cieszyć się urokiem dostarczanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że klient, który zaleca się samochodem, domem, kasą, jest atrakcyjny, dobrze wykonany, jest zdjęcia z dalekich krajów ma kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie natomiast we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial rzeczywistość jest sama- zdradzil zone, ruch w kraj i zrujnowal moje zycie.cierpienie jest nie do opisania.zwlaszcza jesli sie kocha i uklada zycie ze własnym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci zaś nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny zamek w oparciu o dania polskiej spółki Ampio

Chciałbym stworzyć w nim coś # inteligentnydom Co prawda w części stanowi on teraz wykończony, wówczas nie mam nadziei jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale sądzę że co właściwie uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jak odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma zezwala na latanie ponad 100 innych towarów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, a również możemy sprawdzić, czy puściło ono do celu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę Betacam Inteligentne domy i ponownie automatycznie się otworzyła. Jak daleko możliwa jest integracja oświetlenia rodu z pozostałymi instalacjami; w pracy nazywa to, że np. uruchomienie danej części może ograniczać się z automatycznym opuszczeniem rolet albo z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Coraz dobrze osób przyjmuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, jakie są ze sobą połączone i pozwalają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak że, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i oddać swój wolny chwila, by móc temuż zrobić taki inteligentny dom Co ważne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by przystosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem dokonuje się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z jedynego rozwiązania może dokonać samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Komentarze: 57


noavatar.png
zachary 2018-09-10

Proszę wierzyć, że zadziała:) – najważniejsza jest systematyczność. A jeśli 1 minut to mało, to można dowolnie łączyć treningi z poszczególnych dni tygodnia i stworzyć godzinne modyfikacje.

noavatar.png
Dobrosław 2018-09-10

Wykonuje treningi juz od miesiaca z najnowsza plyta sa swietne. Codziennie walcze z soba by wstac rano godz wczesniej by zrobic trening

noavatar.png
Gliceria 2018-09-11

Najlepsza woda kokosowa w ? brzuszek burczy bo sie kurczy…. zaraz letni napój zrobimy ??

noavatar.png
wiola 2018-09-11

Jesteście świetnym zespołem i to widać, to nie był event

noavatar.png
Malina 2018-09-11

Taki to sam skarb i prawdziwa duma :)).Jak zawsze :))

noavatar.png
Machabeusz 2018-09-11

To, że zalewa nas fala elektroniki nie znaczy, że możemy sobie pozwolić na zapominanie zasad ortograficznych. Użyłaś fatalnego argumentu.

noavatar.png
Franek 2018-09-11

Jeeee pochwalę się! pierwszy raz ćwiczyłyśmy razem! prawda wirtualnie ale było bardzo fajnie! niosły mnie, że hej…

noavatar.png
wladyslaw 2018-09-11

Orzechy to coś co kocham, są pyszne i sycące;) niestety zdecydowanie przekraczam dzienną dawkę…

noavatar.png
zbygniewa 2018-09-11

Pani dziękuję za porady na pewno skorzystam!

noavatar.png
Patryk 2018-09-11

a to w i bywają produkty

noavatar.png
Maryna 2018-09-11

Kasiu zaczęłam używać kurkumy dopiero od niedawna. Dodaje ją do rosołu (lub innych zup) na sam koniec gotowKasia. Czy dobrze robie? warto dodać ją wcześniej? 😊

noavatar.png
teodoryk 2018-09-11

Oj dziękuję ślicznie wpadłam na ten pomysł już po wpisie i przeszukałam bloga, ale dzięki za odzew. Wyglądają dobrze, jutro może uda mi się kupić mąkę to w weekend spróbuję zrobić. Wyglądają bardzo przyzwoicie i smakowicie. Ale na wigilię myślę raczej o pierogach wytrawnych. Także w tej wersji ciasto raczej nie będzie się nadawać. Ciekawa jestem jak smakuje ciasto z tej mąki ale bez przypraw korzennych. Jeszcze mam jedno pytanie: czy można by było zamrozić takie pierogi?

noavatar.png
Mściwoj 2018-09-11

To bardzo fajna opcja. Ja rok temu byłam na diecie, ale z uwagi na ogromne ilości mięsa, nie dałam rady dłużej niż dwa tygodnie.

noavatar.png
Blizbor 2018-09-11

Pierwszy raz z nowym nazwiskiem? 😉

noavatar.png
Honorata 2018-09-11

Proszę nie dodawać sera

noavatar.png
Oswalda 2018-09-11

A co myślisz o dodawKasiu do wody szczypty soli. Oczywiście mowa tu o soli naturalnej bogatej w minerały a nie rafinowanej (himalajska lun nasza rodzima kłodawska) pono dzięki połączeniu wody z solą powstaje nowa struktura, dużo lepiej wchłKasiana przez organizm?Ps. Chciałabym również poznać zdanie na temat szczepień przede wszystkim dzieci.

noavatar.png
Alicjana 2018-09-11

A ja mam do pytanie Nie wiedziałam gdzie mogę się o to zapytać wiec postanowiłam pod jednym z artykułów jako komentarz … a że jesteś osobą cudowną to mam nadzieję że pomożesz! Mianowicie (może pominęłam gdzieś ten wpis) ale mam problem z doborem kKasiucji po treningowej 🙁Śniadanie – białkowo-tłuszczowe , potem jadam posiłki białkowo-węglowodanowe ale o 1 .1 /1 .1 ide na trening (do ok 1 .1 /1 .1 wracam) i nie wiem co zjeść na kKasiucję gdy ok 1 .1 ide spać najczęściej sięgam po serek wiejski light ale nie wiem cy to dobre rozwiązanie lub może jest lepsza jakaś alternatywa? bardzo wdzięczna za odp lub link z przydatnym artykułem jeśli coś pominęłam <3

noavatar.png
Maryna 2018-09-11

W końcu obszerny art, czekam na więcej.

noavatar.png
Slawomiar 2018-09-11

Już się nie mogę doczekać książki!

noavatar.png
tezeusz 2018-09-11

Pani sympatyczna Przyłączam się do pytKasia w pierwszym komentarzu :)))

noavatar.png
Melchior 2018-09-11

Mnie również wydaje się znajomo 😉

noavatar.png
Huniemir 2018-09-11

Dzięki za ten post. Mój z autyzm i epi przyjmujący ma powyższony poziom kinazy. Nie wiadomo dlaczego? przynajmniej wiem jak go obniżyć :))))))

noavatar.png
Danka 2018-09-11

Dzięki za pomoc i duuużo radosci i miłości na te święta

noavatar.png
Radzislaw 2018-09-11

1 ml że wykorzystujemy tylko gęstą część

noavatar.png
Dobromił 2018-09-11

A szpinak mrożony może być?

noavatar.png
Germanik 2018-09-11

Bardzo lubie cwiczyc różne warianty „deski” taki trening sprawia przyjemnosc .

noavatar.png
Bodzęta 2018-09-11

Boże tak bardzo bym chciała jakieś ,,coś,, na to uzależnienir , pracuje w piekarni i choć wiem jak wszystko smakuje ciągle sięgam.

noavatar.png
Daria 2018-09-11

Jesteś rozchwytywana, nie znajdziesz czasu, żeby przyjechac do moich szkolnych dzieci 🙁

noavatar.png
wirginiusz 2018-09-16

Czy treningi z aplikacji mozna laczyc?

noavatar.png
Dziadumiła 2018-09-16

Bardzo wyczerpujący, profesjonalny tekst. Jem coraz mniej mięsa i zastanawiam się nad całkowitą rezygnacją z niego, stąd artykuł dla mnie jest bardzo interesujący. Pozdrawiam i dziękuję:)

noavatar.png
Biedrzysław 2018-09-17

Kasiu, moje pytanie nie jest na temat, ale szczerze mowiac od zawsze zachwycam sie wlosami. Sa piekne! moglabys zdradzic recepte na tak piekne wlosy, jak je pielegnujesz itp? dziekuje!

noavatar.png
Jordan 2018-09-17

Dla mnie najlepsze ! :))Box zamówiony wiec czekam czekam :))Pozdrawiam !

noavatar.png
Maksymin 2018-09-17

Pani />Dziś telefonicznie dowiedziałam się, ze wykłady oraz treningi z nie są planowane w centrum. To jak to w takim razie jest ? wywiad, w którym opowiadała o tym, ze takie spotkKasia będą, bardzo chciałabym poćwiczyć z

noavatar.png
Sylwin 2018-09-17

Kochana co sądzisz o smażeniu na oleju kokosowym nierafimowanym? ☺️

noavatar.png
Marcin 2018-09-17

trzymamy kciuki, żeby przyniósł szczęście

noavatar.png
Grażyna 2018-09-17

Potwierdzam – aktywność jest ważna!:))))))Pięknego dnia!:)Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Kajmir 2018-09-17

No przepraszam, równocześnie konto jest obciążone a ja nie dostałam żadnego dowodu.może trzeba zrobić screen z salda? mam.naprawdę pojęcie o co chodzi? skąd to wziąć? o pomoc bo mi bardzo zależy na treningu

noavatar.png
Maksymilian 2018-09-19

Dzień dobry,Kasiu znasz może książkę:”Niebezpieczne zboża”? polecisz jeszcze inna w podobnej tematyce? 1 % racji jeśli chodzi o gluten!!!

noavatar.png
Niegodoma 2018-09-19

Kasiu dlaczego tegoroczne są 1 ? a zeszłoroczne 1 ? mamy 1 rok i te święta są 1 😉

noavatar.png
Radomil 2018-09-19

Kasiu,bardzo chciałabym kupić sobie mus kokosowy, ale mam cukrzycę.Czy jest on bardzo słodzony? mogę sobie na to pozwolić?Pozdrawiam.

noavatar.png
urszula 2018-09-19

A gdzie mus ?

noavatar.png
Hugon 2018-09-19

Z moich obliczeń wynika, że jedna taka kulka ma 1 kcal. Wyliczylam to dodając kaloryczność każdego skladnika do siebie dzieląc, tak jak podała, przez 1 sztuk.

noavatar.png
Bernardyna 2018-09-19

Kasiu a też będzie okej?

noavatar.png
Egon 2018-09-19

Kasia, jestem pod wrażeniem diety. Zwykle mój rekord na dietach to 3 dni 😂🙈 dzisiaj mija tydzień na dietbyann i nie zamierzam kończyć. Jeszcze nigdy nie jadłam tak zróżnicowanie i pysznie. Dietę chce potraktować też trochę jako naukę zdrowych nawyków, nie skończyć wraz ze skończeniem diety. Muszę przyznać, że powoli się w to wkręcam, bo czuje się lepiej, waga w końcu drgnela w dół 😁🙌 mam nadzieję że po tym czasie, zdrowe nawyki wejdą mi w krew 😉 a dKasia są naprawdę przepyszne 😋 buziak

noavatar.png
Iwonka 2018-09-19

Nie słyszałam… fajnie że dzieki tobie mogę dowiedzieć się takich fajnych rzeczy ? …. PS. Też myślałam że to jarzębina ??? buziaki ?

noavatar.png
teodoryk 2018-09-19

Kasiu, czy możesz zrobić taką zakładkę ze śniadKasiami

noavatar.png
Orestes 2018-09-19

Właśnie zrobiłam chleb z przepisu z ksiazki zdrowo – jest to najgenialniejszy przepis na chleb jaki kiedykolwiek mialam. Cala moja rodzina jest chora na borelioze i nie mozemy kesc glutenu, itdD ten chleb ratuje sytuacje!!!

noavatar.png
Fryderyk 2018-09-20

w pelni sie zgadzam czasami te same pytKasia po kilka razy

noavatar.png
Laurentyna 2018-09-20

Kasia, rewelacyjny kawalek, swietny mertorycznie i pokazujacy ze wiedze musimy miec wszyscy. Nasze zdrowie, nasza odpoweidzialnosc a tyle z nas cwiczy i ‚dietuje’ zupelnie w ciemno.

noavatar.png
Fabrycy 2018-09-20

Kasiu, na twojej diecie wyklucza sie nabial,ja musze zrezygnowac rowniez z jaj. zastanawiam sie czy nie zabraknie w mojej diecie wapnia? prosze o odpowiedz, i pozdrawiam

noavatar.png
wladek 2018-09-20

Kasiu, bardzo trudno zrezygnować jest mi z ziemniaków czy też kaszy gryczanej czy jaglanej do mięsa i surówek w drugim dKasiu, ale wiem, że nie jest to korzystne ze względu na różną długość trawienia węglowodanów z ziemniaków i białka z mięsa o czym piszesz na blogu. Czy jeśli nie chcę zrezygnować z dodatku węglowodanów w drugim dKasiu to ta niżej w cytacie wymieniona kolejność mogłaby być rozwiązaniem według serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź. Znalazłam fragment wywiadu z który pochodzi z książki. ”Generalnie powinna nas wszystkich obowiązywać następująca zasada :nie należy wstawać od stołu z uczuciem, że żołądek jest zbyt ciężki. Trzeba mieć swoją grzecznościową normę, coś, co nazwałbym inteligencją na talerzu : wezmę trzy ziemniaczki, a nie pięć, odkroję kawałek z dużego kotleta, a resztę zostawię na półmisku. Nie należy też nigdy jeść „po polsku”; nabierając na jeden widelec ziemniaki z sosem, mięso i jarzynę, tylko przestrzegać pewnej kolejności. Najpierw powinno się skonsumować jarzynkę, następnie mięso, na końcu – ziemniaki. – żeby żołądek nie dostał schizofrenii. Kiedy i ją wrzucamy do niego bez ładu i składu zróżnicowanego pożywienia, to ta nasza „betoniarka” wprost nie wie od czego zacząć. Z trudem miele i rozciera taki obiad….–”

noavatar.png
Dalibor 2018-09-20

Syropem klonowym lub każdym innym słodem w postaci syropu

noavatar.png
Mirella 2018-09-20

Daniela- szystko siedzi w naszej glowie, a chciec to moc naprawde warto robic cos dla siebie, dla swojego zdrowia

noavatar.png
Ewald 2018-09-20

Dobry wieczor, co zrobic kiedy masa jest zbyt sypka i nie sa sie uformowac kulek?

noavatar.png
Goszczuj 2018-09-20

Jakiej firmy polecasz ?

noavatar.png
Kasjana 2018-09-20

Witam! uważam, że to byłby hit! ? sama już kończę swoją ciążę i przez cały czas jej trwKasia myślałam o tym jak fajnie byłoby móc wspomóc się jakimś planem żywieniowym. Teraz natomiast wybiegam myślami do rychłego okresu „po ciąży” i powrotu do aktywnego trybu życia, z uwzględnieniem karmienia młodego człowieka i zrzuceniu kilku zbędnych kilogramów. Super byłoby móc skorzystać z porad w tym temacie!Pozdrawiam serdecznie.

noavatar.png
zenon 2018-09-20

czesc. nie obchodzi mnie to wszystko – dieta sport… ogladam tylko zdjecia, bo jestes piekna kobieta. pozdrawiam

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Tagi dla artykułu

instalacje elektryczne, inteligentne domy, inteligentny dom
Pozycjonowanie stron www
skuteczne pozycjonowanie stron https://zestawydomonitoringu.pl/ storrepenispiller sterydy na mase http://anabolasteroideronline